#Дискусійний_простір «Нова українська школа: рухаємось разом» // Індивідуальна освітня траєкторія поступу учня: дієві практики // Соціальна і здоров’язбережувальна освітня галузь

12 лист. 2022
1 листопада у віртуальному просторі нашої академії продовжила роботу локація «Соціальна і здоров’язбережувальна освітня галузь» дискусійного простору «Нова українська школа: рухаємось разом». Предметом обговорення стала тема «Індивідуальна освітня траєкторія поступу учня: дієві практики». Вчителі мали можливість висловити власне ставлення щодо створення та розбудови сучасного освітнього середовища, орієнтованого на індивідуальний поступ особистості.

Учасники акцентували увагу на тому, що індивідуальна освітня траєкторія учня – це особистий шлях реалізації потенціалу кожного учня, можливість не лише отримувати знання, а й формувати життєві навички та компетентності для професійного зростання у майбутньому.
Під час зустрічі спікери Кононенко Л.М., старший викладач ОАНО, координатор Соціальної і здоров’язбережувальної освітньої галузі, тренер НУШ та Гудзь В.М., вчитель Одеської загальноосвітньої школи №62 І-ІІІ ступенів, тренер НУШ запропонували учасникам заходу інтерактивні вправи і кейси з ефективними практиками.
Модерувала роботу локації «Соціальна і здоров’язбережувальна освітня галузь» дискусійного простору Хабаш В.Л., методист ОАНО тренер НУШ.
Бажаємо усім здоров’я та наснаги у роботі! Сподіваємося на подальшу творчу співпрацю! Разом до Перемоги! Все буде Україна!