Oнлайн-зустрічі із Катериною Супрун

УЧАСТЬ У ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧІ З в.о. КЕРІВНИКА ЕКСПЕРТНОЇ ГРУПИ З ПИТАНЬ ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ І НАУКИ ДИРЕКТОРАТУ ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ МОН УКРАЇНИ

 

18 жовтня 2022 року науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти взяли участь у онлайн-зустрічі із Катериною Супрун - в.о. керівника експертної групи з питань цифрової трансформації освіти і науки директорату цифрової трансформації Міністерства освіти і науки України. Онлайн-зустріч була присвячена темі: «Інсайти Transforming Education Summit: як світ реагуватиме на глобальну кризу в освіті» та організована громадською організацією ПРОГРЕСИЛЬНІ.

 Transforming Education Summit  - став важливою освітньою подією року. Цьогорічний саміт був присвячений пошуку відповідей на глобальну кризу в сфері освіти – кризу справедливості, інклюзивності, якості та актуальності .

«Пояснюйте, розказуйте та показуйте, що відбувається з освітою в Україні!!!»  – на цьому кілька разів наголосила Катерина Супрун під час онлайн заходу «Інсайти Transforming Education Summit».

Насправді, крім європейських країн, світ не знає, що саме відбувається в Україні та якої саме допомоги потребують освітяни. 

Основними векторами розвитку, були проголошені такі:

  •   інклюзивність та доступність освіти;
  •   освіта навичок для життя й освіта впродовж життя;
  •   вчителі є фундаментом освітньої системи;
  •   цифрове навчання та цифрове викладання.

А ще, в завершальний день Саміту відбулася промова дівчинки з України, що навчається в американському коледжі, яка була проголошена українською мовою з головної трибуни зали Генеральної Асамблеї ООН, що засвідчило високу підтримку нашої держави. З матеріалами онлайн-заходу можна ознайомитися за покликанням: https://www.facebook.com/progresylni/videos/631628508460225