Участь у III Міжнародній науково-практичній конференції

УЧАСТЬ У ІІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «РОЗБУДОВА ВНУТРІШНІХ СИСТЕМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ У ЗВО УКРАЇНИ: КВАЛІФІКАЦІЇ, ОЦІНЮВАННЯ ТА КУЛЬТУРА ЯКОСТІ»

 

16-17 листопада 2023 р. науково-педагогічні працівники кафедри педагогіки та освітнього менеджменту та Центру забезпечення якості освіти взяли Участь у III Міжнародній науково-практичній конференції «Розбудова внутрішніх систем забезпечення якості у ЗВО України: кваліфікації, оцінювання та культура якості», яка була проведена на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка у співпраці з Національним Еразмус+ офісом в Україні. У конференції взяли участь  науковці, викладачі, здобувачі вищої освіти, представники ринку праці.

Конференція працювала за напрямами роботи:

1.      Критерії оцінювання освітніх програм: огляд університетів.

2.      Академічна мобільність викладачів та якість освітнього процесу (освітніх програм).

3.      Репутація університетів як чинник забезпечення якості: чи потрібен національний рейтинг?

4.      Інноваційні тенденції в освітній діяльності ЗВО: micro-credential, digitalization, virtualization.

Завідувачка кафедри педагогіки та освітнього менеджменту, співробітник Центру забезпечення якості освіти Неля Кузнєцова підготувала до участі в конференції публікацію за темою: «Критерії оцінювання освітніх програм як чинник модернізації освітнього процесу у вищій школі».

Ця конференція вже традиційно вважається однією з головних подій року щодо заходів, тематика яких пов’язана з питаннями забезпечення якості вищої освіти, участь у ній є доволі престижною.