Серія вебінарів «Ключові онлайн-навички дітей шкільного віку у воєнні часи. Як навчити дітей безпечної поведінки в інтернеті»

19 лист. 2022
Команда проєкту #stop_sexтинг запрошує вас на серію вебінарів «Ключові онлайн-навички дітей шкільного віку у воєнні часи. Як навчити дітей безпечної поведінки в інтернеті» для викладачів початкової, середньої та старшої школи.

В кризовий час дорослі фокусуються на розв’язанні нагальних питань та не завжди мають вільний час, щоб провести його з дитиною. Тож, смартфони та інтернет стають тим шляхом, де діти можуть отримати важливі для себе відповіді та увагу. 
 
На жаль, у час війни російські військові знаходяться не лише у фізичному просторі - на наших землях чи в країні, вони проникають у наш онлайн-простір. Вони намагаються зібрати якомога більше інформації через відкриті джерела в інтернеті та публікації в соціальних мережах.
 
Саме тому команда #stop_sexтинг у партнерстві та за фінансової підтримки Kinderhilfswerk ChildFund Deutschland та 초록우산 어린이재단 ChildFund Korea створила спеціалізовані уроки на ці теми, які ми представимо під час трьох вебінарів:
- Вебінар про урок для учнів молодшої школи 1-4 класи відбудеться 18.11 о 15:00;
- Вебінар про урок для учнів середньої школи 5-8 класи відбудеться 25.11 о 15:00;
- Вебінар про урок для учнів старшої школи 9-11 класи відбудеться 02.12 о 15:00.
 
Онлайн-вебінар проведе тренер-методолог проєкту #stop_sexтинг Василь Філоненко.
 
За проведення нових уроків та перегляд вебінару передбачено отримання сертифіката про підвищення кваліфікації (5 годин). Деталі для отримання сертифіката наявні за посиланням: https://edway.in.ua/uk/mpk/454/detail/
 
Зареєструватись на вебінар можна за посиланням: https://forms.gle/3Tm83LuZ9CBhog2F6