Лідерство в умовах кризи

20 трав. 2023
"Лідерство в умовах кризи"- така назва австрійсько-українського проєкту, який об'єднав науково-педагогічних працівників післядипломної освіти Вінницької, Закарпатської, Одеської, Київської областей.

Упродовж двох днів з працівниками післядипломної освіти працювали австрійські колеги, п. Барбара та п. Едіта, фахівці з питань травми, посттравматичної кризи. Питання дисбалансу, неспокою, виснажливого стресу та пошуку можливостей виходу з кризового стану опрацьовувались через низку практичних вправ, які активували мистецьку сторону, привернули увагу до іншої дійсності, давали потенціал для навчання та стануть у нагоді для роботи з дорослими і дітьми. Використання цих простих, універсальних і дієвих практик дозволять привести себе до тями, опритомніти, бути в ресурсі та продовжувати надійно тримати освітній стрій надалі. 

КЗВО "Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради" представляли Інна Балашенко, Ганна Болдирєва, Світлана  Воронова, Оксана Левчишена.

Ми вдячні всім учасникам проєкту за взаємонавчання,  взаємопідтримку, обмін ресурсами для подальшої роботи з керівниками та педагогами закладів освіти області.

Тримаємо освітній стрій разом!