Засідання педагогічного колективу організоване Відділом освіти, культури, молоді та спорту Цебриківської селищної ради

18 трав. 2023
17 травня фахівець Одеського обласного ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради», Олена Бальбуза, взяла участь у засіданні педагогічного колективу організованому Відділом освіти, культури, молоді та спорту Цебриківської селищної ради. Захід проводився з метою надання психоемоційної підтримки педагогічним працівникам у кризовий період.

Під час зустрічі, Олена Бальбуза, провела для директорів закладів освіти Цебріковської селищної ради арт-терапевтичне заняття «ProArt: ресурс з мистецтва» та майстер-клас з використання нетрадиційних технік малювання у  роботі з дітьми та підлітками щодо зниження емоційного напруження.

Для педагогів і фахівців психологічної служби було представлено авторську арт-техніку, яка сприяє актуалізації знань педагогів, сприяє активному продовженню життя, набуттю рівноваги, зниженню рівня тривожності, гармонізації емоційного стану, отримання естетичного задоволення від власної творчої діяльності педагога. У ході заняття всі учасники познайомились та спробували на практиці вплив нетрадиційних технік малювання на стабілізацію емоційного стану людини.

Через роботу з метафорою, образом більше дізнались про власні ресурси, змінили фокус уваги на складні життєві ситуації та наповнилися ресурсами та способами саморозкриття, самовираження, розвитку та віднайшли шлях до власної гармонізації.

Арт-терапія ефективно актуалізує емоційно-образне переживання і, відповідно, забезпечує внутрішньо особистісну комунікацію, засвоєння нових ролей, звільнення від традиційних патернів поведінки і перехід на інший рівень особистісного становлення та розвитку.