Вітаємо абсолютних переможців Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2022» з Одещини!

1 вер. 2023
Вітаємо з присвоєнням почесного звання «Заслужений вчитель України» когорту абсолютних переможців Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2022» з Одещини!

Відповідно до Указу Президента України №502/2023 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Незалежності України» почесне звання «Заслужений вчитель України» присвоєно:

МАЙОРСЬКОМУ Вячеславу Віталійовичу – учителеві Чорноморського економіко-правового ліцею №1 Чорноморської міської ради Одеської області;

ПАШКЕВИЧ Ользі Вікторівні – учительці опорного закладу освіти «Болградський ліцей» Болградської міської ради Одеської області;

ТРУБНІКОВУ Максиму Валерійовичу – учителеві Одеського ліцею №9 Одеської міської ради Одеської області.

Висловлюємо вдячність за відданість професії, за жагу до постійного розвитку та вдосконалення, за бажання здобувати новий досвід та радо ділитися здобутками з педагогами!

Впевнені, що ця висока відзнака додасть вам ще більшого стимулу для спрямування своєї професійної та творчої діяльності. Зичимо вам міцного здоров’я, невичерпного оптимізму, творчої наснаги та нових здобутків у роботі. Нехай ваші задуми реалізуються, а добрі справи знаходять підтримку однодумців!

Ваша цілеспрямованість, відповідальність, професіоналізм, наполеглива праця – вагомий внесок у розвиток освіти Одещини та України!

Плекайте і надалі любов до своєї справи! Нових звершень вам на життєвому шляху!