Брифінг у Медіа центрі Ukraine Media Center Odesa "Ти як?"

9 вер. 2023
Ментальне здоров'я за визначенням ВОЗ – це стан рівноваги та добробуту, в якому людина реалізує свої творчі здібності, може протистояти життєвим стресам, продуктивно працювати та робити внесок у суспільне життя. І його важливість не викликає сумніву.

За ініціативою першої леді Олени Зеленської розпочалася реалізація Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», яка покликана створити систему сервісів і послуг, які зможуть різними способами та дієвими механізмами підтримати українців у складні часи повномасштабної війни.

Реалізація Всеукраїнської програми з ментального здоров’я  «Ти як?» направлена перш за все на трансформацію системи психічного здоров'я та психосоціальної підтримки.

Дана програма передбачає імплементацію психосоціальних послуг у всіх сервісах державної служби, а саме соціальні послуги, освітній кластер, охорона здоров’я, безпека, екстрене реагування тощо та масштабування послуг на рівні районів, територіальних громад, населених пунктів.

У зв’язку з чим реалізація цієї програми прогнозує спільні злагоджені дії представників всіх департаментів та секторів Одеської обласної державної адміністрації, голів районних державних (військових) адміністрацій та територіальних громад.

Активну участь у реалізації програми бере КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради», тому що освітяни завжди були та є важливою частиною збереження ментального здоров’я учасників освітнього процесу.

Про все це йшла мова на брифінгу, який пройшов у Медіа центрі Ukraine Media Center Odesa 7 вересня 2023року.

https://www.youtube.com/live/61gpM0m32tw?si=SRCZHIS87jCUFR19