Навчання вчителів фізичної культури за олімпійським видом спорту «Хокей на траві»

10 вер. 2023
9 вересня 2023 року у День фізичної культури та спорту України в м. Балта Подільського району вперше відбулось навчання 30ти вчителів фізичної культури за олімпійським видом спорту «Хокей на траві».

Захід відбувся завдяки плідній співпраці КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» (ректор Задорожна Любов Кирилівна, методист Онищук Світлана Олександрівна),  Одеського обласного відділення (філія) КФВС України (начальник Тулунжи Олександр Петрович) та КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Балтської міської ради (директор Балановська Міла Павлівна).

Донцов Сергій Віталійович, президент Федерації хокею на траві України та член Олімпійського комітету провів вступну частину з мотиваційною складовою, зазначив важливість фізичного розвитку школярів України та спрямування до нових звершень.

З вітальним словом звернувся до вчителів Кулик Петро Якович, начальник відділу освіти Балтської міської ради, наголосивши на важливості впровадження інновацій в освітній процес НУШ на уроках фізичної культури.

Практичну частину навчання реалізував тренер Пастушенко Анатолій Валерійович. Завдяки його високому кваліфікаційному рівню та технічним навичкам, вчителі мали можливість провести перший Дружній матч України з хокею на траві.

Окремо відзначимо активність вчителів фізичної культури пілотних закладів освіти Балтської міської ради – Філоненка Юрія Васильовича та Погойдаша Олександра Вікторовича, – завдяки їхній плідній діяльності апробуються нові види спорту та поширюються в спільноті колег.

Учасники семінару відзначили важливість сучасних підходів до впровадження нового Олімпійського виду спорту «Хокей на траві», враховуючи існуючі проблеми та виклики, означили шляхи їх вирішення.

Вчителі заряджені на успіх – готові запроваджувати новий вид спорту! Педагоги очікують гарних новин стосовно забезпечення закладів освіти необхідним інвентарем.

Тримаємо фізкультурний освітній фронт!