ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій

10 лют. 2024
10 лютого 2024 року відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій. Не зважаючи на тривоги та безсонну ніч, 94 учня закладів загальної середньої освіти різних районів Одещини показали свої знання і уміння в сфері комп’ютерних наук та інформаційних технологій. Комфортні, безпечні умови для проведення олімпіади створив Міжнародний гуманітарний університет, сучасне технічне забезпечення надав факультет кібербезпеки, програмної інженерії та комп’ютерних наук.

10 лютого 2024 року відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій. Не зважаючи на тривоги та безсонну ніч, 94 учня закладів загальної середньої освіти різних районів Одещини показали свої знання і уміння в сфері комп’ютерних наук та інформаційних технологій. Комфортні, безпечні умови для проведення олімпіади створив Міжнародний гуманітарний університет, сучасне технічне забезпечення надав факультет кібербезпеки, програмної інженерії та комп’ютерних наук.
Організаційний комітет та журі олімпіади привітали учасників з початком змагань, оголосили правила проведення олімпіади.
Олімпіада проводиться за єдиними завданнями, наданими Міністерством освіти і науки України, Національною академією наук України.
Вітаємо учасників ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади й бажаємо і надалі проявляти свою творчість, знання та наполегливість!
Підсумкові результати виступу учасників олімпіади буде розміщено на сайті комунального закладу «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» за посиланням https://oano.od.ua/uk/site/informatsiini-tekhnologiy.html