#Дискусійний простір «Нова українська школа: рухаємось разом» //«Інтегративний підхід: проєкція на модельні програми та підручники». Соціальна і здоров’язбережувальна освітня галузь

15 лют. 2024
14 лютого 2024 року КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» об’єднала вчителів соціальної і здоров’язбережувальної освітньої галузі для спільнодії та обговорення теми «Інтегративний підхід: проєкція на модельні програми та підручники». Дискусійний простір – мобільна творча платформа підтримки та супроводу вчителя НУШ, тому до нього охоче доєднуються педагоги для взаємонавчання та взаємопідтримки.

#Дискусійний простір «Нова українська школа: рухаємось разом» //«Інтегративний підхід: проєкція на  модельні програми та підручники».

Соціальна і здоров’язбережувальна освітня галузь

 

14 лютого 2024 року КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» об’єднала вчителів соціальної і здоров’язбережувальної освітньої галузі для спільнодії та обговорення теми «Інтегративний підхід: проєкція на  модельні програми та підручники».  Дискусійний простір – мобільна творча  платформа підтримки та супроводу вчителя НУШ, тому до нього охоче доєднуються педагоги для взаємонавчання та взаємопідтримки.

З мотивуючим вступом  «Дискусійний простір – мобільна платформа супроводу вчителя НУШ» звернулася до присутніх Кононенко Лариса Михайлівна, координатор соціальної і здоров’язбережувальної освітньої галузі.

Седоченко Алевтина Борисівна, експерт з профорієнтації та сучасних навичок проєкту EU4Skills; співавторка Держстандарту базової та профільної освіти; співавторка модельних навчальних програм «Здоров’я, безпека та добробут. 5–6 класи та 7–9 класи (інтегрований курс)»; підручників  «Здоров’я, безпека та добробут» 5-7 клас; співавторка навчальних матеріалів «Я досліджую світ професій» для 3-4 і 5-6 класів; член міжнародної групи експертів «Навчання впродовж життя», фасилітаторка обговорила із учасниками простору тему: «Інтегративний підхід: проєкція на модельні програми та підручники».

Учасники мали змогу подискутувати  зі спікерами, обмінятися думками щодо розбудови мотивуючого та творчого освітнього простору в сучасній українській школі.

На завершення усі учасники зустрічі долучилися до рефлексії/зворотного зв’язку за допомогою Гугл форми. 

 

Чекаємо наступних зустрічей у колі однодумців!

 З вірою у Перемогу! Все буде Україна!