#Дискусійний простір «Нова українська школа: рухаємось разом» //«Інтегративний підхід: проєкція на модельні програми та підручники». Початкова школа

16 лют. 2024
16 лютого 2024 року науково-методична лабораторія початкової освіти КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» вперше долучилася до дискусійного простору, метою якого є об’єднання вчителів для спільнодії в обговоренні важливого та хвилюючого питання «Інтегративний підхід: проєкція на модельні програми та підручники».

#Дискусійний простір «Нова українська школа: рухаємось разом» //«Інтегративний підхід: проєкція на модельні програми та підручники». Початкова школа

 

16 лютого 2024 року науково-методична лабораторія початкової освіти КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» вперше долучилася до дискусійного простору, метою якого є об’єднання вчителів для спільнодії в обговоренні важливого та хвилюючого питання «Інтегративний підхід: проєкція на модельні програми та підручники». У заході брали участь понад 90 педагогів початкової школи Одещини та Миколаївщини.

«Дискусійний простір – мобільна платформа супроводу вчителя НУШ», одним із основних завдань якої є обговорення та аналіз наукових підходів/методик/ініціатив для професійного зростання педагогів та підготовки до викликів, що виникають в процесі реформування.

Впродовж заходу з творчими колегами працювала Цимбалару Анжеліка Дмитрівна, доктор педагогічних наук, науковий керівник освітнього проєкту «Світ чекає крилатих».

Цікавої була тема «Початкова школа як старт життєвого успіху», в межах якої розглядалися питання запровадження в освітній процес початкової школи педагогічних інновацій, визначалися особливості реалізації інтегрованого підходу.

Учасники дискусійного простору мали можливість обговорити й подискутувати на рахунок переваг інтегрованих занять порівняно з традиційними уроками, який рівень інтеграції є ефективнішим у початковій школі - окреме заняття, інтегрований день чи інтегрований тиждень та яким має бути сучасне навчально-методичне забезпечення вчителя для ефективної реалізації інтегрованого підходу.

Завершилася зустріч загальною рефлексією, до якої запропонувала долучитися модератор дискусійного простору Наталія Кравець, завідувач науково-методичної лабораторії початкової освіти КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради».

До наступних зустрічей у колі однодумців!

Все буде Україна!