#ПЕДАГОГІЧНА СТУДІЯ «Майстерність як вимір професійної зрілості педагога»

29 бер. 2024
29 березня 2024 року у віртуальному просторі КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» стартували педагогічні студії «Майстерність як вимір професійної зрілості педагога», які об’єднали вчителів математичної освітньої галузі.

Модератори студії Ольга Грабован та Вікторія Потьомкіна методисти наково-методичної лабораторії природничо-математичної,  інформатичної та STEM-освіти кафедри методики викладання і змісту освіти, запропонували для обговорення наступну тему: «Досвід вчителів-фасилітаторів в роботі старшої школи НУШ».

Спікери – колеги-практики!

Яснюк Олександра Олександрівна, учитель математики Балтського ліцею №2 Балтської міської ради. Тема для співдії: «Пілотування в НУШ, дієві практики, обмін досвідом». Педагог захопила учасників студії своєю розповіддю та поділилась з вчителям використання тої модельної програми з якою вона працює зараз в пілотних 7 класах на своїх уроках.

Максименко Олена Володимирівна, учитель математики Балтського ліцею №3 Балтської міської ради. Вчитель активно використовує цікаві методи взаємодії, інтерактивні методи в роботі, мобільність на уроках математики з дітьми. Саме тому практична частина її педагогічної ідеї полягає у використанні інтернет ресурсів таких як Liveworksheets, Новатіка, Wordwall, GeoGebra, Matific, Matika, Learning.ua, які з’являються з великою швидкістю як потужні онлайн тренажери при викладанні та вивченні математики, що сприятиме розвитку пізнавального та креативного мислення  школярів у навчальному процесі, підвищуватиме мотивацію до навчання .

Учасники обмінювалися досвідом та ідеями щодо використання запропонованих інтерфейсів.

Педагогічна студія – цікава платформа для педагогів!

До подальшої співді!