Вітаємо переможців IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад!

29 бер. 2024
Насичений робочий тиждень відзначений чудовими новинами! Завершились змагання на IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства, хімії, фізики, української мови та літератури. Команди, які представили Одеську область на цих випробуваннях, продемонстрували не тільки ґрунтовні академічні знання з предметів та уміння розв’язувати завдання олімпіадного рівня, а й проявили здатність наполегливо працювати, долати труднощі та перемагати!

Вітаємо переможців IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад!

Насичений робочий тиждень відзначений чудовими новинами! Завершились змагання на IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства, хімії, фізики, української мови та літератури. Команди, які представили Одеську область на цих випробуваннях, продемонстрували не тільки ґрунтовні академічні знання з предметів та уміння розв’язувати завдання олімпіадного рівня, а й проявили здатність наполегливо працювати, долати труднощі та перемагати!

Дипломами ІІ ступеня нагороджені:

Вращук Назарій, учень 8 класу КЗ «Рішельєвський науковий ліцей» - Всеукраїнська учнівська олімпіада з фізики;

Дімова Марія, учениця 11 класу Одеського ліцею №117 Одеської міської ради - Всеукраїнська учнівська олімпіада з української мови та літератури.

Дипломами ІІІ ступеня нагороджені:

Мордовець-Ткач Марта, учениця 10 класу Міжнародної академічної школи «Одеса» - Всеукраїнська учнівська олімпіада з правознавства;

Аскерова Аміна, учениця 9 класу КЗ «Рішельєвський науковий ліцей» - Всеукраїнська учнівська олімпіада з хімії;

Бордіян Костянтин, учень 8 класу Одеського ліцею «Маріїнський» Одеської міської ради - Всеукраїнська учнівська олімпіада з фізики;

Андрухів Владислав, учень 8 класу КЗ «Рішельєвський науковий ліцей» - Всеукраїнська учнівська олімпіада з фізики;

Римар Ілля, учень 9 класу Одеського приватного ліцею «Гармонія» - Всеукраїнська учнівська олімпіада з фізики;

Борисенко Іван, учень 10 класу КЗ «Рішельєвський науковий ліцей» - Всеукраїнська учнівська олімпіада з фізики;

Гарбажій-Романченко Ілля, учень 11 класу КЗ «Рішельєвський науковий ліцей» - Всеукраїнська учнівська олімпіада з фізики.

Спеціальним дипломом «За волю до перемоги» на Всеукраїнській учнівській олімпіаді з правознавства нагороджено Великоцьку Софію Кирилівну, ученицю 11 класу Чорноморського академічного ліцею імені Тараса Шевченка Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області.

Велика подяка керівникам команд! Ваша психологічна та наукова підтримка є безцінною! Щира вдячність учителям за відкриття юних талантів!

Бажаємо подальших успіхів і перемог підкорювачам олімпійських вершин!

Тримаймо стрій! Все буде Україна!