Практичний інтенсив «Ресурси, стратегії, практики»// «Дієві інструменти та метрики у роботі співробітника ЦПР ПП»

13 трав. 2024
13 травня 2024 року практичний інтенсив для директорів та консультантів ЦПР ПП відбувався за актуальною темою «Дієві інструменти та метрики у роботі співробітника ЦПР ПП».

Практичний інтенсив «Ресурси, стратегії, практики»//

«Дієві інструменти та метрики у роботі співробітника ЦПР ПП»

 

13 травня 2024 року практичний інтенсив для директорів та консультантів ЦПР ПП відбувався за актуальною темою «Дієві інструменти та метрики у роботі співробітника ЦПР ПП».

Модератор заходу - НМЛ управлінської діяльності та забезпечення якості освіти кафедри філософії освіти. Спікер інтенсивну Ольга Килівник, методист НМЛ, наголосила, що в наш час технології дають змогу застосовувати сучасні інструменти для простого та швидкого вирішення питань педагогічних працівників закладів освіти. Надання їм консультацій вимагає не тільки постановку певних SMART цілей, а й оптимізацію певних процесів у педагогічній діяльності.

Були розглянуті дієві інструменти, які сприятимуть створенню педагогічної команди та доброзичливої атмосфери співпраці у неї. Так, матриця Ейзенхауера допомагає визначити пріоритети та виділити найважливіші завдання. Використовуючи SMART – підхід та ефективний інструмент планування SWOT аналіз, консультанти ЦПР ПП створили матрицю ймовірностей та наслідків у власній діяльності. На практиці були опрацьовані переваги та недоліки використання віртуальної дошки-канбан на різних онлайн-платформах. Учасники заходу відмітили, що  робота з канбан-дошкою направлена на візуалізацію задачі і залучення до спільного проєкту членів команди. 

До нових зустрічей, шановні колеги.