ТРЕНІНГ З МЕТОДИКИ ВИКЛАДАННЯ КУРСУ ЗА ВИБОРОМ «НАВЧАЄМОСЬ ЖИТИ В ГРОМАДІ». # DECIDE

5 черв. 2024
В межах швейцарсько-українського проєкту DECIDE «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» впродовж 27-31 травня на базі КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» відбувся тренінг з методики викладання курсу за вибором «Навчаємось жити в громаді» для учнів 8(9) класів ЗЗСО.

ТРЕНІНГ З МЕТОДИКИ ВИКЛАДАННЯ КУРСУ ЗА ВИБОРОМ «НАВЧАЄМОСЬ ЖИТИ В ГРОМАДІ». # DECIDE

 

В межах швейцарсько-українського проєкту DECIDE «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» впродовж 27-31 травня на базі КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» відбувся тренінг з методики викладання курсу за вибором «Навчаємось жити в громаді» для учнів 8(9) класів ЗЗСО.

Навчання на тренінгу пройшли директори закладів освіти, заступники директорів ЗЗСО з навчально-виховної та виховної роботи, педагоги-організатори, вчителі-предметники, які викладають у 8-9 класах ЗЗСО? та інші педагогічні і науково-педагогічні працівники Одещини і Чернігівщини, зацікавлені тематикою методичного тренінгу.

Учасники методичного тренінгу ознайомилися із навчальною програмою та методичним комплектом курсу. Під час онлайн-сесій, використовуючи сервіси активного навчання, опрацювали вправи з навчально-методичного посібника для вчителів та вчительок «Навчаємось жити в громаді». Систематизували власні знання та практичні вміння щодо підготовки та реалізації соціального й дослідницького проєктів. Отримали методичні рекомендації щодо викладання розділів курсу, конструювання уроків, організації виконання здобувачами освіти самостійних практичних завдань.

Програма курсу за вибором «Навчаємось жити в громаді» для учнів 8(9) класів ЗЗСО схвалена для використання в освітньому процесі (Лист Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України від 28.07.2022 №22.1/12-Г-254) і з 2021 року активно впроваджується в закладах освіти - партнерах проєкту DECIDE: https://decide.in.ua/wp-content/uploads/2022/08/29_07_22-kurs-navchayemos-zhyty-v-gromadi_imzo.pdf?fbclid=IwAR0FU0rJQT8HJ-B3qJUiN56eTxpWM-efx7WryUr0gHxsnxFDP1xav6PJcK0