Літня школа для педагогів-координаторів Всеукраїнської імітаційної гри для учнів 8-11 класів “М18: Ми - законотворці!”

28 черв. 2024
25-27 червня у м. Трускавець відбулася літня школа для педагогів-координаторів Всеукраїнської імітаційної гри для учнів 8-11 класів “М18: Ми - законотворці!”, яка об’єднала педагогів-представників 41 закладів загальної середньої освіти мережі парламентських просвітницьких осередків з різних куточків України.

Літня школа для педагогів-координаторів Всеукраїнської імітаційної гри для учнів 8-11 класів “М18: Ми - законотворці!”

25-27 червня у м. Трускавець відбулася літня школа для педагогів-координаторів Всеукраїнської імітаційної гри для учнів 8-11 класів “М18: Ми - законотворці!”, яка об’єднала педагогів-представників  41 закладів загальної середньої освіти мережі парламентських просвітницьких осередків з різних куточків України.

Участь в літній школі взяли активні учасники Одеської обласної школи громадянської партисипації дітей та дорослих «Усі В ДІЇ!», що діє на базі КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради», котрі координували Всеукраїнську імітаційну гру для учнів 8-11 класів “М18: Ми - законотворці!”: Олена Ковальова, заступник директора з виховної роботи Біляївського ліцею №2 Біляївської міської ради, Діана Номеровська, заступник директора з виховної роботи Біляївського ліцею №3 Біляївської міської ради,  Наталія Богославець, педагог-організатор Троїцького ліцею Яськівської сільської ради, Анна Коваленко, вчитель інформатики Немирівського ліцею імені академіка НАН України Івана Федоровича Кураса Балтської міської ради, Ольга Леськів, педагог-організатор Нерубайського академічного ліцею№2 Нерубайської сільської ради.

Метою літньої школи було поглиблення знань з освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини, громадянської освіти, громадянської парламентської просвіти, колективна рефлексія досвіду проведення імітаційної гри для учнів 8-11 класів “М18: Ми – законотворці!”, розвиток готовності до інноваційної діяльності та використання сучасних методик громадянської парламентської просвіти, а також нетворкінг представників Всеукраїнської мережі осередків громадянської парламентської просвіти.

Проєкт «Всеукраїнська імітаційна гра для учнів 8-11 класів “М18: Ми - законотворці!”» реалізується за підтримки Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Рада: наступне покоління» (RANG), що виконується ГО «Інтерньюз-Україна» в партнерстві з ГО «Об’єднання «Агенція розвитку освітньої політики».