V Всеукраїнська науково-практична конференція «Педагогічна наука і освіта у сучасному вимірі: проблеми та перспективи розвитку»

22 трав. 2023
19 травня 2023 року на базі Комунального закладу вищої освіти «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» проведена V Всеукраїнська науково-практична конференція «Педагогічна наука і освіта у сучасному вимірі: проблеми та перспективи розвитку». Конференція традиційно присвячена Дню науки в Україні.

Учасників конференції привітала заступник директора Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації - Абозіна Таїса Михайлівна. У науково-практичній конференції взяли участь понад 270 науковців, викладачів, методистів, педагогів, фахівців закладів освіти, здобувачів вищої освіти з різних регіонів України. Вперше до участі в конференції долучилися науковці з Польщі та Туреччини. Активну участь в організації й роботі конференції взяли здобувачі  вищої освіти другого (магістерського) рівня та здобувачі вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня ступеня доктора філософії Комунального закладу вищої освіти «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради».

Метою конференції стало обговорення та пошук шляхів розв’язання актуальних проблем педагогічної науки та практики в умовах модернізації освіти та викликів сьогодення. Детальніше ознайомитись з питаннями, які висвітлювались в рамках конференції, можна буде на ресурсах Академії.

У рамках конференції не оминули увагою досягнення науковців!

Були нагороджені науково-педагогічні працівники та  здобувачі вищої освіти ступеня доктора філософії  КЗВО "Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради" за активну інноваційно-дослідницьку діяльність, плідну наукову діяльність, ефективне сприяння реалізації державної політики у сфері освіти і науки, успішну координацію та науковий супровід діяльності педагогів Одещини, за наукові досягнення у сфері інклюзивної освіти.

За плідну співпрацю з  Одеською обласної організацією Профспілки працівників освіти і науки України, ректора КЗВО "Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради", Задорожну Любов Кирилівну нагороджено Почесною відзнакою Одеської обласної організації  Профспілки працівників освіти і науки України «За соціальне партнерство».

Також до Всеукраїнського Дня науки, у стінах Академії, Радою молодих вчених при Одеській обласній державній адміністрації, було проведено низку заходів, зокрема - Круглий стіл, де координатори продемонстрували проєкти діяльності робочих груп РМВ ООДА та виставка «Колекції молодих вчених».

З нагоди Дня науки КЗВО "Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради" висловлює вдячність за багаторічну співпрацю та підтримку нашим партнерам:

University of Education Upper Austria

Association for International Affairs Prague, Czech Republic,

Masaryk University, Czech Republic, Brno

Österreichische Agentur für Bildung und Internationalisierung (OeAD)

Zurich University of Teacher Education, Switzerland, Zurich

Шуменски університет „Епископ Константин Преславски“, Шумен, България

Громадська організація «Розвиток громадянських компетентностей в Україні»

Громадська організація «Об’єднання «Агенція розвитку освітньої політики»

Одеський національний університет імені І.І.Мечникова

Міжнародний гуманітарний університет

Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д.Ушинського»

Придунайська філія Міжрегіональної академії управління персоналом

Ізмаїльський державний гуманітарний університет