(Не)конференція «Мистецтво навчати(ся) жити»
Завданням зустрічі була передусім всебічна, різноаспектна підтримка вчительства та отримання досвіду навчати(ся) жити у непростий час, в умовах непередбачуваності. Саме тому, кожен присутній прагнув оволодіти затребуваним нині мистецтвом навчати жити наших дітей і особисто опанувати мистецтво навчатися жити в сьогоденні. Учасники (не)конференції і спікери створювали разом унікальний освітянський простір, де об’єдналися інтереси навчання та осмислення життя.
Що передбачено змістом (не)конференції?
Розглянуто актуальну тему заходу «Мистецтво навчати(ся) жити» з погляду фахівців різних сфер. Програма заходу реалізувалася через роботу відкритих студій у двох панелях. Спікерами відкритих студій стали фахівці зі сфери соціології, політології, конфліктології і медіації, психології, педагогіки, медицини. В процесі реєстрації учасники обирали відкриту студію, сфера якої відповідала їхнім інтересам.
Для спілкування, обміну думками, ідеями, пропозиціями активно працював чат відеоконференції Zoom з можливістю виходу на онлайн-дошку Padlet, на якій завантажено відеозаписи роботи відкритих студій та створено простір для коментування та запитань.
Сподіваємося, що (не)конференція стала новим кроком до відкриття себе, свого оточення, розширила межі власного світогляду як оновленого погляду на життя і мистецтво навчати і навчатися жити. Мистецтво прозвучало в контексті вищого прояву професійної майстерності. Розкрита тема (не)конференції «Мистецтво навчати(ся) жити» стала можливість апробувати нові ракурси, перезавантажитись, віднайти точки опори. Це так важливо сьогодні для нас усіх!
Незламності нам, сили і ресурсу! Перемоги і миру!