#Дискусійний_простір «Нова українська школа: рухаємось разом» // трек 2 «Базове предметне навчання: поступ вчителя та учня»// «Траєкторія поступу вчителя та учня: проєкція взаємодії»
Спікери заходу, Світлана Воронова, завідувач НМЛ управлінської діяльності та забезпечення якості освіти кафедри педагогіки та освітнього менеджменту, к.п.н. та Ганна Болдирєва, методист цієї лабораторії, зазначили, що завдяки врахуванню особистісних, інформаційних, психологічних, комунікативних ресурсів взаємодії можливо належним чином організувати спільні дії у моделюванні траєкторії поступу вчителя та учня.
Оксана Левчишена, проректор з науково-педагогічної та методичної діяльності, к.і.н., презентувала присутнім дорожню карта дискусійного простору та запропонувала маршрут спільних дій Академії, закладів освіти та центрів професійного розвитку у 2023/2024 навчальному році.
Успішність розв’язання певних педагогічних ситуацій у навчанні учнів 5-х класів було проаналізовано за допомогою рефлексії «На одні граблі двічі не ступають».
Емоційно насиченим виявився сторітелінг нашого життя в НУШ. Через обмін цікавими ідеями колеги надали корисні рекомендації щодо формату ранкових зустрічей, застосуванню інструментів формувального оцінювання у 5-6-х класах тощо.
Траєкторія поступу вчителя та учня відбувається на підставі систематичного самовдосконалення педагога, тому особлива увага була приділена питанням атестації педагогічних працівників. Олена Котенко, завідувач відділу професійної та післядипломної підготовки, розглянула особливості атестації педпрацівників закладів освіти за новим «Положенням про атестацію педагогічних працівників (наказ МОН від
09 вересня 2022 р. № 805, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 21 грудня 2022 року) та відповіла на нагальні питання.
Віримо в перемогу! Спільно дія продовжується.