Старт НУШ#Імпульс на Одещині!

12 лист. 2023
Початок листопада дарує нові враження та натхнення освітянам Одещини, які приєднуються до всеукраїнського руху НУШ#Імпульс. У рамках реалізації Меморандуму про співпрацю між Міністерством освіти і науки України та The LEGO Foundation розпочато навчання вчителів початкових класів за програмою «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення».

Старт НУШ#Імпульс на Одещині!

Початок листопада дарує нові враження та натхнення освітянам Одещини, які приєднуються до всеукраїнського руху НУШ#Імпульс. У рамках реалізації Меморандуму про співпрацю між Міністерством освіти і науки України та The LEGO Foundation розпочато навчання вчителів початкових класів за програмою «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення». Впродовж всього навчального року вчителі початкових класів закладів освіти Одеської області будуть поглиблювати знання і розвивати компетентності щодо впровадження діяльнісних методів навчання в освітній процес та використання інструментів психосоціальної підтримки. З вчителями працює команда тренерів, які пройшли відповідну підготовку з боку The LEGO Foundation. КЗВО «Одеська академія неперервної освіти» здійснює загальну координацію та є базою такого навчання.

Перші тренінги, проведені з 3 листопада, дарують яскраву палітру вражень. Це робота в дуже різноманітних умовах: в аудиторіях, на свіжому повітрі, в укритті, в онлайн режимі. Але незмінною є зацікавленість вчителів, їх активна взаємодія один з одним, готовність ділитися власним досвідом та удосконалювали навички педагога-фасилітатора. Захоплені процесом дослідження принципів і характеристик діяльнісного підходу, вчителі розкривали власні практики проведення ранкових зустрічей, звертались за порадою до штучного інтелекту, мандрували мапою України, розробляли дизайн навчального заняття, створювали квітку благополуччя, поповнювали скриньки радості – збагачували свій досвід і розширювали коло професійного спілкування.

Щиро дякуємо Оксані Рома, керівниці освітніх ініціатив The LEGO Foundation, тренеркам Олені Черевичній та Галині Малевич за надзвичайні зусилля щодо прогресивного розвитку української освіти, впровадження нових підходів, посилення психосоціального благополуччя освітян та учнів!

Від усього серця дякуємо нашим захисникам та захисницям! Тільки завдяки вам ми можемо втілювати освітні зміни! Разом до Перемоги!