ПЕДАГОГІЧНА СТУДІЯ «Майстерність як вимір професійної зрілості педагога»

26 бер. 2024
26 березня 2024 року у віртуальному просторі КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» стартували педагогічні студії «Майстерність як вимір професійної зрілості педагога», які об’єднали вчителів природничої та соціальної і здоров’язбережувальної.

ПЕДАГОГІЧНА СТУДІЯ 

«Майстерність як вимір професійної  зрілості педагога»

 

26 березня 2024 року у віртуальному просторі КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» стартували педагогічні студії «Майстерність як вимір професійної  зрілості педагога», які об’єднали вчителів природничої та соціальної і здоров’язбережувальної. 

Модератори івенту Юлія Тертична та Лариса Ятвецька (наково-методична лабораторії природничо-математичної,  інформатичної та STEM-освіти кафедри методики викладання і змісту освіти) запропонували  питання для обговорення: «STEM, Штучний Інтелект та інші віртуальні помічники в сучасній освіті: використовуємо на уроках».

Спікери – колеги-практики!

Головата Людмила Віталіївна, учитель фізики Одеського ліцею «Лідер», учасниця конкурсу «Учитель року – 2024» в номінації «Фізика». Тема для співдії: «STEM, Штучний Інтелект та інші лайфхаки на уроках фізики і не лише…». Педагог захопила учасників студії своєю харизмою та вмотивувала вчителів використовувати залаштунки віртуального світу на своїх уроках.

Павлюк Владислав Геннадійович, учитель географії Одеського ліцею №73, фіналіст обласного етапу «Учитель року – 2024» в номінації «Географія». Тема –«STEM-освіта на сучасному уроці». Вчитель активно використовує штучний інтелект на своїх уроках географії та вважає, що серед технологій штучного інтелекту значний потенціал мають  Сhat GPT та чат-бот від Google Bard AI. Саме тому практична частина його педагогічної ідеї полягає у використанні Сhat GPT - версії 3.5, Google платформи Bard AI та інших видів Штучного інтелекту, які з’являються з великою швидкістю як потужні ресурси при викладанні та вивченні географії, що сприятиме реалізації пізнавальної і творчої активності школярів у навчальному процесі, підвищуватиме якість освіти.

Учасники обмінювалися досвідом та ідеями щодо використання запропонованих інструментів.

Педагогічна студія – цікава платформа для педагогів! 

До подальшої співдії!

З вірою у Перемогу!

До нових зустрічей!!!