З Днем Європи!

9 трав. 2024
День Європи відзначається Радою Європи 5 травня, Європейським Союзом – 9 травня, а в Україні з 2003 року – у третю суботу травня.

З Днем Європи!
 
День Європи відзначається Радою Європи 5 травня, Європейським Союзом – 9 травня, а в Україні з 2003 року – у третю суботу травня.
В цьогорічні Дні Європи ми по-особливому відчуваємо, що наша держава належить до європейського спільного дому. Ми демонструємо втілення базових цінностей Європейського Союзу в освіті, на прикладах щоденного життя та у героїчній боротьбі проти російського агресора. Водночас ми маємо колосальну солідарність і підтримку урядів та громадян європейських країн у боротьбі проти російських загарбників.
Україна, вдома, в Європі. У нас спільні цінності: повага до людської гідності, свобода, демократія, рівність, верховенство права та повага до прав людини. У нас спільне прагнення – жити в мирі та злагоді. У нас спільне завдання – збереження безпеки на всьому європейському континенті. У нас спільний шлях –  об’єднання заради миру та процвітання.
Разом переможемо!