«Соціальні наслідки кібербулінгу в освітньому просторі: виявлення та запобігання»
Захід організовано відповідно до плану роботи кафедри філософії освіти (модератор заходу - к.філос.н., ст. викладач Колесова О. А.) та спрямований на висвітлення актуальної проблематики кібербулінгу, його негативного впливу на учасників освітнього процесу, обговорення дієвих підходів до протидії та профілактики цього явища. Активну участь прийняли ,,,,,,,,,,,, освітян Одещини.
Завідувачка кафедри к.філос.н., доц. Балашенко Інна Валеріївна звернулась до учасників вебінару з вітальним словом та відзначила, що зустріч сприятиме підвищенню формування безпечного особистого простору та обізнаності щодо кібербулінгу, його негативних впливів на психічне здоров'я та соціалізацію дітей і молоді.
Для педагогічної спільноти виступили спікерки:
Вакарчук Анна Олександрівна, доцент кафедри Комп'ютерної інженерії та інноваційних технологій Міжнародного гуманітарного університету, висвітила тему «Кібербулінг, як форма агресивного нападу на дитину з психологічної точки зору» та надала слухачам цінні практичні поради.
Краснянська Тетяна Володимирівна, вчитель інформатики КЗ ОЗ «Кодимський ліцей 1», у виступі "Комплексний підхід в системі запобігання і протидії булінгу в освітньому середовищі" поділилася досвідом роботи з попередження кібербулінгу серед учнів та запропонувала ефективні стратегії реагування та протидії даному явищу.
Ми висловлюємо подяку усім освітянам за активну участь та конструктивний внесок у обговорення цієї важливої теми. КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» й надалі сприятиме проведенню заходів для формування комфортного цифрового середовища у закладах освіти регіону.