#Педагогічна студія інформатичної галузі

31 трав. 2024
31 травня 2024 року відбулася друга педагогічна студія, у якій об’єднались вчителі інформатичної освітньої галузі Одеської області. Спікером на травневій студії була Ольга Пашкевич - учитель інформатики Опорного закладу освіти «Болградський ліцей» Болградської міської ради Одеської області, Заслужений учитель України, тренер НУШ з темою виступу «Діяльність сучасного вчителя: інновації та творчість».

#Педагогічна студія

 

31 травня 2024 року відбулася друга педагогічна студія, у якій об’єднались вчителі інформатичної освітньої галузі Одеської області.

Спікером на травневій студії була Ольга Пашкевич - учитель інформатики Опорного закладу освіти «Болградський ліцей» Болградської міської ради Одеської області, Заслужений  учитель України, тренер НУШ з темою виступу «Діяльність сучасного вчителя: інновації та творчість».

На педагогічній студії учасники мали можливість зануритися у розгляд таких питань, як-то: використання інноваційних підходи до викладання, які роблять навчання більш цікавим та ефективним для учнів; як використовувати творчі методи в освітньому  процесі; які нові ресурси та інструменти мають бути в арсеналі сучасного вчителя та можуть допомогти їм у роботі.

Пані Ольга поділилася власним досвідом та ідеями з використання штучного інтелекту на своїх уроках з педагогами-учасниками студії. А також розповіла про свій досвід участі в конкурсі «Вчитель року – 2022» у номінації «Інформатика»

На завершення усі учасники зустрічі долучилися до рефлексії/зворотного зв’язку за допомогою Гугл форми.  Модератор простору Наталя Чебаненко  (науково-методична лабораторія природничо-математичної, інформативчої та STEM-освіти  кафедри методики викладання і змісту освіти) запросила викладачів на терени професіної Viber-спільноти для актуалізації нагальних питань розвитку інформатичної освіти.

Чекаємо наступних зустрічей у колі однодумців!

З вірою у Перемогу! Все буде Україна!