1 червня – Міжнародний день захисту дітей

1 черв. 2024
1 червня - Міжнародний день захисту дітей, який має на меті нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини. У цей нелегкий час ми бажаємо усім дітям України миру, безпеки і можливості вчитися та розвиватися! Нехай кожен день приносить вам радість, хай буде поруч ваша сім'я!

1 червня – Міжнародний день захисту дітей

 

1 червня - Міжнародний день захисту дітей, який має на меті нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини.

У цей нелегкий час ми бажаємо усім дітям України миру, безпеки і можливості вчитися та розвиватися! Нехай кожен день приносить вам радість, хай буде поруч ваша сім'я!

Наш низький уклін  батькам, чиї діти стали на захист України і чинять героїчний супротив російському агресору, чиї діти кожен на своєму фронті наближає нашу перемогу!

Також висловлюємо щиру вдячність усім, хто в Україні та за її межами огортає турботою наших дітей, надаючи тимчасове житло та психологічну підтримку, годуючи, одягаючи, лікуючи і підтримуючи у хвилини розпачу дружнім словом!

Ми дякуємо усім освітянам України та інших країн, які наразі роблять все можливе, щоб наші діти мали доступ до освіти і могли реалізувати свої таланти!

Ми об'єдналися і об’єднуємо світ довкола того, щоб наші діти мали радісне дитинство під мирним небом на рідній землі, адже діти -  наше майбутнє, наш сенс життя і наше щастя!

Ректор та колектив

КЗВО “Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради”