«Філософія та соціологія» і «Політологія та конфліктологія»

21 серп. 2024
20 серпня стартувала (не)конференція - 2024 «Мистецтво навчати(ся) жити», в рамках якої працювали студії «Філософія та соціологія» і «Політологія та конфліктологія». Ректор академії Любов Задорожна, відкриваючи захід, привітала учасників і зазначила, що основною метою заходу є створення простору для відкритих студій та дискусій, які охоплюють широкий спектр дисциплін, що дозволяє розглядати навчання та виховання з різних перспектив.

20 серпня стартувала (не)конференція - 2024 «Мистецтво навчати(ся) жити», в рамках якої працювали студії «Філософія та соціологія» і «Політологія та конфліктологія». Ректор академії Любов Задорожна, відкриваючи захід, привітала учасників і зазначила, що основною метою заходу є створення простору для відкритих студій та дискусій, які охоплюють широкий спектр дисциплін, що дозволяє розглядати навчання та виховання з різних перспектив. 

Під час роботи студій виступили Олена Дікова-Фаворська, доктор соціологічних наук, професор кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Інна Балашенко, кандидат філософських наук, завідувач кафедри філософії освіти Одеської академії неперервної освіти, Артем Кройтор, кандидат політичних наук, доцент кафедри політології Одеського національного університету ім. І. І. Мечникова.

Учасники наголошували на важливості створення умов для професійного зростання педагогів, розвитку їхніх талантів та подолання викликів, з якими вони стикаються в сучасній освітній системі. Особлива увага була приділена необхідності усунення бар'єрів, що перешкоджають ефективній роботі вчителів та наголошено на формуванні ціннісного потенціалу педагога як камертону освітнього процесу, впливу спадщини української  культури на формування суспільства.  

Тож усуваємо бар'єри у системі освіти; цінуємо людське різноманіття та створюємо простір безпеки та підтримки!