«Нова українська школа: рухаємось разом». Тема для обговореня: «Траєкторія поступу вчителя та учня: проєкція взаємодії»"
Спікерами заходу були працівники КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» Левчишена Оксана Михайлівна, проректор з науково-педагогічної та методичної діяльності КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради», кандидат історичних наук, та Яроменко Вікторія Іванівна, методист науково-методичної лабораторії суспільно-гуманітарної освіти кафедри методики викладання і змісту освіти.
Учасники дискусійного простору пройшли опитування щодо досвіду роботи в НУШ та ознайомились з дорожньою картою руху дискусійних просторів Треку 2. «Базове предметне навчання: поступ вчителя та учня». Вони зазначили, що ця тема є дуже актуальною для їх особистісного та професійного зростання.
Левчишена О.М. окреслила роль рефлексії у професійному безперервному вдосконаленні вчителів. За допомогою онлайн-ресурсу Рadlet, як мережевого педагогічного кейсу, вона акцентувала увагу педагогів на необхідності переосмислення своєї практики та подальшому плануванні власних цікавих проєктів і мотивації себе на повну самовіддачу процесу навчання.
Педагоги отримали можливість поділитися розповідями про те, як приймалися рішення і будувалися стосунки під час роботи з учнями 5-х та 6-х класів за допомогою методичного інструменту «Сторітелінг», який запропонувала Яроменко В.І. Освітяни зазначили, що саме через обмін досвідом, вибудовуючи емоційні зв’язки, учні та вчителі створюють більш якісні взаємовідносини в освітньому середовищі.
Активність вчителів громадянської та історичної освітньої галузі в межах Дискусійних просторів «Нова українська школа: «Рухаємося разом» надають можливість співпрацювати та разом знаходити сили та мотивацію для втілення нових технологій, підходів та ідей.
З вірою у Перемогу! Все буде Україна!