Методичний марафон "Стаємо сильнішими разом!" в межах швейцарсько-українського проєкту DECIDE
Методичний марафон "Стаємо сильнішими разом!" в межах швейцарсько-українського проєкту DECIDE
У межах співпраці КЗВО "Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради" та ГО "DOCCU - Розвиток громадянських компетентностей в Україні" щодо реалізації швейцарсько-українського проєкту"DECIDE - Децентралізація для розвитку демократичної освіти" впродовж жовтня в онлайн форматі для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти Одеської області був проведений методичний марафон "Стаємо сильнішими разом!".
Учасниками марафону стали директори та заступники директорів ЗЗСО, вчителі початкових класів, вчителі-предметники, класні керівники, практичні психологи, соціальні педагоги та педагоги-організатори.
Захід проводився з метою підвищення готовності до використання ресурсів освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини у роботі з дитячими спільнотами задля сприяння інтеграції дітей, які опинилися в умовах війни.
З учасниками марафону працювали тренери проєкту DECIDE: О. Солнцева, К. Галятовська, Н. Кравець, Л. Кононенко, Н. Красножон, Т. Кифоренко, Г. Болдирєва та С. Воронова. Організаційну підтримку у проведенні заходу здійснювала науково-методична лабораторії управлінської діяльності та забезпечення якості освіти кафедри педагогіки та освітнього менеджменту.
Під час марафону учасники мали можливість поглибити обізнаність у сфері освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини, розвинути розуміння ключових аспектів розвитку демократичної взаємодії в дитячих спільнотах задля сприяння інтеграції дітей, які опинилися в умовах війни, практично ознайомити з можливостями використання ресурсів ОДГ/ОПЛ у роботі з дитячими спільнотами задля розвитку демократичної взаємодії та компетентностей для культури демократії, розвинути навички, необхідні для використання ресурсів ОДГ/ОПЛ щодо розвитку демократичної взаємодії в дитячих спільнотах задля сприяння інтеграції дітей, які опинилися в умовах війни, удосконалити загальні (громадянська, соціальна, культурна, лідерська) і професійні (методична, інформаційно-цифрова, психологічна, емоційно-етична, педагогічне партнерство, інклюзивна, рефлексивна, здатність до навчання впродовж життя) компетентності.