Новини
Новини: 1829
22 черв. 2023
Педагогічна майстерня: «Реалізація компетентнісного потенціалу природничої галузі Державного стандарту у модельній програмі «Географія 6-9 класи»

У день літнього сонцестояння на кафедрі методики викладання і змісту освіти Академії, силами працівників науково-методичної лабораторії природничо-математичної, інформатичної та STEM-освіти відбулася «Педагогічна майстерня: «Реалізація компетентнісного потенціалу природничої галузі Державного стандарту у модельній програмі «Географія 6-9 класи».
22 черв. 2023
ІІІ день рефреш-тренінгу «Стратегія розвитку закладу загальної середньої освіти: навіщо вона потрібна школі дієвої демократії»

Завершився триденний рефреш-тренінг «Стратегія розвитку закладу загальної середньої освіти: навіщо вона потрібна школі дієвої демократії», що проводився в межах реалізації швейцарсько-українського проєкту DECIDE «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».
21 черв. 2023
Семінар "Методологічні знання як методи пізнання природи у природничій галузі Державного стандарту"

20 червня на кафедрі методики викладання і змісту освіти Академії силами працівників науково-методичної лабораторії природничо-математичної, інформатичної та STEM-освіти відбувся семінар "Методологічні знання як методи пізнання природи у природничій галузі Державного стандарту".
21 черв. 2023
ІІ день рефреш-тренінгу «Стратегія розвитку закладу загальної середньої освіти: навіщо вона потрібна школі дієвої демократії»

Триває рефреш-тренінг «Стратегія розвитку закладу загальної середньої освіти: навіщо вона потрібна школі дієвої демократії», що проводиться в межах швейцарсько-українського проєкту DECIDE «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».
20 черв. 2023
І день рефреш-тренінгу «Стратегія розвитку закладу загальної середньої освіти: навіщо вона потрібна школі дієвої демократії»

межах реалізації швейцарсько-українського проєкту DECIDE «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» впродовж 19-21 червня у м. Києві відбувається рефреш-тренінг «Стратегія розвитку закладу загальної середньої освіти: навіщо вона потрібна школі дієвої демократії», учасниками якого є керівники та педагогічні працівники ЗЗСО «першої хвилі» розробки стратегій розвитку ЗЗСО громад-партнерів Проєкту DECIDE, а саме Кілійського ЗЗСО №3, Красносільського ліцею, Нерубайського академічного ліцею №1 та ОЗО «Першотравневий ліцей», і ментори ШДД - науково-педагогічні працівники КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради».
19 черв. 2023
Підтримка відновлення освіти в Україні

Керівники закладів освіти Одещини продовжують навчання разом з освітянами Миколаївської та Херсонської областей в рамках чесько-українського проєкту «Підтримка відновлення освіти в Україні», організованого чеською громадською організацією «Асоціація з міжнародних питань» (АМО) за підтримки Міністерства закордонних справ Чехії.
19 черв. 2023
«Впровадження навчально-методичного забезпечення в умовах реалізації Державного стандарту базової середньої освіти під час воєнного стану: виклики, реалії, стратегії» (з досвіду роботи Одеської област

Відбувся всеукраїнський практико-орієнтований онлайн-семінар «Впровадження навчально-методичного забезпечення в умовах реалізації Державного стандарту базової середньої освіти під час воєнного стану: виклики, реалії, стратегії» (з досвіду роботи Одеської області)!
17 черв. 2023
Впровадження навчально-методичного забезпечення в умовах реалізації Державного стандарту базової середньої освіти під час воєнного стану: виклики, реалії, стратегії» (з досвіду роботи Одеської області

Всеукраїнський практико-орієнтований онлайн-семінар «Впровадження навчально-методичного забезпечення в умовах реалізації Державного стандарту базової середньої освіти під час воєнного стану: виклики, реалії, стратегії» (з досвіду роботи Одеської області)
16 черв. 2023
EVENT–ПРОСТІР «СКОВОРОДИНСЬКА СВІТЛИЦЯ: ЧАС, КУЛЬТУРА, ОСВІТА»

Сьогодні залишається актуальним дослідження спадщини та «нове читання» видатного українського педагога, філософа, освітянина Г. Сковороди. Феномен мислителя був невипадково визнаним вітчизняною і світовою громадськістю, наш відомий учений, перший український філософ, творчість якого є предметом постійних наукових пошуків як на Батьківщині, так і далеко за її межами. Метатеорія Г. Сковороди поглядів пронизує філософсько-освітні погляди та є феноменом національного духу та самоідентифікації сучасного освітянина.
16 черв. 2023
Арт-інтенсив на Михайлівській

Не можемо утриматися від того, щоб розповісти вам про неймовірну подію, яка відбулася вчора в нашій Академії – "Арт-інтенсив на Михайлівській"!
2127212221262121212021252118212421192115