Новини

Новини: 1807
28 лист. 2024

Супервізія – це мистецтво допомагати іншим

Долучившись до навчання супервізорів, більше 40 педагогів Одещини відкрили новий етап в професійному житті, щоб не лише вдосконалити власну педагогічну практику, але бути тією людиною, яка підтримує інших у професійному зростанні, допомагає знаходити відповіді на складні питання і відкривати нові горизонти освіти.
28 лист. 2024

"Відновлення спроможності інклюзивно-ресурсних центрів забезпечувати якісні послуги у громадах, що постраждали від війни"

В межах ініціативи «Стаємо сильнішими разом!» за підтримки Швейцарсько-українського проєкту DECIDE 25 листопада 2024 року на базі КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» , методистом Шульга І.О., було проведено захід на тему: "Відновлення спроможності інклюзивно-ресурсних центрів забезпечувати якісні послуги у громадах, що постраждали від війни"
28 лист. 2024

Практичний інтенсив: «Ресурси, стратегії, практики» (інклюзивна освіта), “Формування безпечного простору в закладах освіти”

27 листопада 2024 року на базі КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради», завідувачкою ООРЦПІО було проведено Практичний інтенсив: «Ресурси, стратегії, практики» (інклюзивна освіта), “Формування безпечного простору в закладах освіти” для педагогічних працівників, які працюють в умовах інклюзивної освіти. Захід було проведено у онлайн форматі.
28 лист. 2024

До 85-річного Ювілею – колекція цифрової бібліотеки «Книжкові пам’ятки Одеської академії неперервної освіти»!

Продовжуємо подорож крізь історію та сьогодення Одеської академії неперервної освіти. До Ювілею нашого закладу створено колекцію цифрової бібліотеки «Книжкові пам’ятки Одеської академії неперервної освіти». Цей проєкт реалізується з метою захисту та збереження історико-педагогічної спадщини Одещини, заохочення освітян та науковців до вивчення педагогічної думки минулих часів, створення умов для широкого користування інформаційними ресурсами Академії.
26 лист. 2024

Продовжуємо навчання щодо впровадження нової модельної програми предмета «Захист України»

З 18 жовтня 2024 року триває навчання для вчителів/викладачів, які викладають предмет «Захист України», впроваджуючи нову модельну програму. Змістове наповнення курсів спрямовано на практичну складову: інструктори ГО «Віднова +» відпрацьовували зі слухачами правила поводження при трьох фазах ТССС, переміщення пораненого із зони прямої загрози, надання допомоги на етапі тактичних умов, алгоритм MARCH, контроль прохідності дихальних шляхів, огляд постраждалого, перевірка стану свідомості та попередження гіпотермії.
25 лист. 2024

Триває реалізація міжнародного грантового проєкту «На шляху до інклюзивних практик і підтримки позитивної поведінки в освіті та соціальній роботі»

КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» у партнерстві із University of Presov, SWPS University of Social Sciences and Humanities, University of Tetova, Донбаським державним педагогічним університетом та НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» продовжує реалізацію міжнародного грантового проєкту «На шляху до інклюзивних практик і підтримки позитивної поведінки в освіті та соціальній роботі».
25 лист. 2024

Подяка від імені ГО «DOCCU – Розвиток громадянських компетентностей в Україні»

Щиро дякуємо за багаторічне партнерство і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!
23 лист. 2024

День пам'яті жертв Голодоморів. Запали свічку

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.
23 лист. 2024

#ДискусійнийПростір# «Нова українська школа: рухаємось разом» Початкова школа

22 листопада 2024 року відбулася сьома зустріч вчителів початкової школи на дискусійному просторі за темою: «Екологічні виміри оцінювання». Основним питанням для обговорення на заході було «Формувальне оцінювання як інструмент подолання освітніх втрат у початковій школі».
23 лист. 2024

ЮНІ МАТЕМАТИКИ ОДЕЩИНИ ГОТУЮТЬСЯ ДО МАТЕМАТИЧНОГО КОНКУРСУ «КЕНГУРУ» 2024/2025 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Освітяни Україні активно впроваджують інноваційні підходи до наукових змагань для обдарованих учнів. Поступово накопичується позитивний досвід проведення на різноманітних інформаційно-комунікаційних платформах учнівських олімпіад, турнірів, інтерактивних конкурсів тощо. Останні декілька років найбільш масове інтелектуальне змагання в світі – Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» проводиться в Україні з використанням дистанційних форматів.