Новини

Новини: 1676
20 квіт. 2024

І стратегічна сесія “Майстерня майбутнього КЗВО “ОАНОООР”: сесія аналізу проблем та пошуку рішень”

Наша академічна спільнота розпочала роботу над розробленням дорожньої карти впровадження Стратегії розвитку КЗВО “Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради” на 2024-2028 роки.
19 квіт. 2024

#Дискусійний простір «Нова українська школа: рухаємось разом» //«#Інтегруємо(ся): STEM// STEAM//STREAM». Початкова школа

19 квітня 2024 року відбулася третя зустріч вчителів початкової школи на дискусійному просторі за темою: «Проблемне навчання математики за НМК Світлани Скворцової і Оксани Онопрієнко: дидактико-методичні аспекти». Основним питанням для обговорення на заході було «Навчальні дослідження з використанням віртуальних лабораторій, зокрема PFET Colorado».
19 квіт. 2024

#Дискусійний_простір «Нова українська школа: рухаємось разом» // «#Інтегруємо(ся): STEM// STEAM//STREAM»

18 квітня 2024 року Дискусійний простір «НУШ: рухаємось разом» об’єднав вчителів математики для обговорення нагальних питань реалізації освітньої реформи у закладах загальної середньої освіти Одеської області.
18 квіт. 2024

До Всесвітнього дня творчості та інноваційної діяльності!

18 квітня відбулась ІІ Всеукраїнська діалог-сесія «Інноваційний простір вчителя: коло ідей», яка організована Одеською академією неперервної освіти у співпраці зі закладами-партнерами, обласними інститутами післядипломної педагогічної освіти: Запорізьким ОІППО, Луганським ОІППО, Чернівецьким ОІППО. Захід об’єднав близько півтисячі вчителів початкових класів та вихователів закладів дошкільної освіти з різних областей України. Від освітян Одещини учасників привітала ректор Академії Любов Задорожна зі словами підтримки та захоплення силою духу українських педагогів.
18 квіт. 2024

#Дискусійний_простір «Нова українська школа: рухаємось разом» // «#Інтегруємо(ся): STEM// STEAM//STREAM»

Вчителі закладів загальної середньої освіти Одещини упродовж 15-19 квітня знову мали змогу зустрічатися у віртуалі нашої Академії на дискусійному просторі «Нова українська школа: рухаємось разом». Комунікація відбулася за темою: «#Інтегруємо(ся): STEM// STEAM//STREAM»
18 квіт. 2024

«Застосування принципу методичного конструктору як інструменту планування в ЗДО»

18 квітня 2024 року проведено практичний інтенсив «Застосування принципу методичного конструктору як інструменту планування в ЗДО», де розглянуте питання про складання та ведення картотек в ЗДО, застосування принципу методичного конструктору в освітньому процесі.
18 квіт. 2024

"Психологічна травма дітей, що стали свідками психотравмуючих подій та психолого-педагогічний супровід осіб з особливими освітніми потребами, надання підтримки дітям, що отримали психологічну травму».

На базі КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» в рамках реалізації швейцарсько-українського проєкту DECIDE, в межах ініціативи "Стаємо сильнішими разом!" відбувся семінар-тренінг за темою "Психологічна травма дітей, що стали свідками психотравмуючих подій та психолого-педагогічний супровід осіб з особливими освітніми потребами, надання підтримки дітям, що отримали психологічну травму». В семінарі прийняли участь асистенти вихователей одеської області, що проходив у дистанційному форматі.
18 квіт. 2024

« АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ВИЩОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ»

16 квітня 2024 року на базі КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» був проведений методологічний семінар «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ВИЩОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ».
17 квіт. 2024

Розпочалась реалізація міжнародного проєкту «На шляху до інклюзивних практик і підтримки позитивної поведінки в освіті та соціальній роботі»

Консорціум у складі University of Presov, SWPS University of Social Sciences and Humanities, University of Tetova, КЗВО «Одеська Академія Неперервної Освіти Одеської обласної ради», Донбаський державний педагогічний університет, НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» розпочав реалізацію проєкту «На шляху до інклюзивних практик і підтримки позитивної поведінки в освіті та соціальній роботі», сферою уваги якого є освіта та розвиток потенціалу, зміцнення професійних мереж закладів світи та підтримка мобільності студентів, дослідників та викладачів для обміну передовим досвідом.
17 квіт. 2024

Колекція освітніх практик закладів вищої освіти України в галузі молодіжної роботи, що базується на підходах і стандартах Ради Європи

У 2023 році Проєкт Ради Європи «Молодь за демократію в Україні: Фаза ІІІ» у співпраці з Міністерством молоді та спорту України, ДУ «Всеукраїнський молодіжний центр» дослідив освітні практики закладів вищої освіти України у сфері молодіжної роботи, заснованої на підходах, освітніх ресурсах і стандартах Ради Європи.