Новини

Новини: 1462
15 лип. 2024

З Днем Української Державності!

Цьогоріч 15 липня з почуттям гордості за нашу велику історію й незламну волю до суверенності та незалежності ми відзначаємо День Української Державності.
2 лип. 2024

ЗАХИСТ ДИСЕРТАЦІЇ НА ЗДОБУТТЯ НАУКОВОГО СТУПЕНЯ ДОКТОРА ФІЛОСОФІЇ

2 липня 2024 року у Комунальному закладі вищої освіти «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» відбувся захист дисертаційного дослідження Солнцевої Олени Анатоліївни за темою: «Виховання соціальної зрілості старшокласників в інклюзивному освітньому середовищі» на здобуття наукового ступеня доктора філософії з галузі знань 01 Освіта / Педагогіка зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки. Кваліфікаційна робота виконана під керівництвом доктора педагогічних наук, професора, проректора з науково-педагогічної та інноваційної діяльності, професора кафедри педагогіки та освітнього менеджменту КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» Ягоднікової Вікторії Вікторівни.
2 лип. 2024

ЗАХИСТ ДИСЕРТАЦІЇ НА ЗДОБУТТЯ НАУКОВОГО СТУПЕНЯ ДОКТОРА ФІЛОСОФІЇ

2 липня 2024 року у Комунальному закладі вищої освіти «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії з галузі знань 01 Освіта / Педагогіка зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки Щур Вікторії Андріївни за темою: «Формування методичної компетентності майбутніх учителів початкових класів у педагогічному коледжі».
29 черв. 2024

ПЕРШИЙ ЗАХИСТ ДИСЕРТАЦІЇ НА ЗДОБУТТЯ НАУКОВОГО СТУПЕНЯ ДОКТОРА ФІЛОСОФІЇ

28 червня 2024 року, в День Конституції України, у Комунальному закладі вищої освіти «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» вперше відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії.
28 черв. 2024

Літня школа для педагогів-координаторів Всеукраїнської імітаційної гри для учнів 8-11 класів “М18: Ми - законотворці!”

25-27 червня у м. Трускавець відбулася літня школа для педагогів-координаторів Всеукраїнської імітаційної гри для учнів 8-11 класів “М18: Ми - законотворці!”, яка об’єднала педагогів-представників 41 закладів загальної середньої освіти мережі парламентських просвітницьких осередків з різних куточків України.
27 черв. 2024

Громадське обговорення «Реформа профільної середньої освіти: Одеська область»

27 червня Швейцарсько-українським проєктом DECIDE «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» у партнерстві з Департаментом освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації було проведене громадське обговорення «Реформа профільної середньої освіти: Одеська область».
27 черв. 2024

Педагогічний інтенсив «Вальдорфська педагогіка: значення фізіологічних ритмів життя дитини дошкільного віку»

27 червня 2024 року відбувся педагогічний інтенсив «Вальдорфська педагогіка: значення фізіологічних ритмів життя дитини дошкільного віку». Учасниками заходу стали 30 вихователів, вихователів-методистів, керівників закладів дошкільної освіти, спеціалісти відділів освіти, представники центрів підвищення професійного розвитку педагогічних працівників.
27 черв. 2024

Семінар-практикум «Розвиток освіти в територіальній громад» в межах Проєкту DECID

В межах реалізації Швейцарсько-українського проєкту DECIDE «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» 26 червня на базі Авангардівської селищної ради для керівників органів управлінь освітою територіальних громад Одеської області відбувся семінар-практикум «Розвиток освіти в територіальній громад».
26 черв. 2024

Візит у громади-партнери Проєкту DECIDE в Одеській області

В межах реалізації Швейцарсько-українського проєкту DECIDE «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» 25 червня відбувся партнерський візит до Красносільської та Визирської територіальних громад Одеської області.
19 черв. 2024

Статус-зустріч «Стратегія розвитку закладу загальної середньої освіти: успішні практики перших кроків впровадження»

В межах реалізації Швейцарсько-українського проєкту DECIDE «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» 17 червня в онлайн-форматі відбулася статус-зустріч «Стратегія розвитку закладу загальної середньої освіти: успішні практики перших кроків впровадження».