Новини

Новини: 1023
29 трав. 2023

Стратегічна сесія у м.Львові

В рамках реалізації Концепції безпеки закладів освіти, схваленої Урядом, та Національної програми з охорони психічного здоров'я та психосоціальної підтримки, ініційованої першою Леді України, впродовж травня в чотирьох експертних групах різного спрямування (навчання, інструменти, супервізія, система) проходила активна робота з підготовки пропозицій для проведення Стратегічної сесії з напрацювання політик та інструментів з організації фізично та психологічно безпечного освітнього середовища.
29 трав. 2023

Вітаємо дипломантку всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2023»

Надихаємось прикладом учителя фізичної культури Одещини – Марії Станіславівни Янакової, most beautiful, most athletic, most bravest у вчительській спільноті!
26 трав. 2023

Цифрові інструменти для працівників дошкільної освіти

25 травня продовжено роботу постійно діючого семінару для працівників закладів дошкільної освіти, консультантів ЦПРПП «Цифрові інструменти для працівників дошкільної освіти».
26 трав. 2023

Майстер - клас від президента ГО «Еволюція покоління»

24 травня Орленко І.М. та Бальбуза О.М. організували проведення майстер - класу від президента Громадськоі організації «Еволюція покоління» , практичного психолога , сертифікованого арт-терапевта Новіковоі Тетяни.
26 трав. 2023

Профілактичний захід з протипожежної та протимінної безпеки

Науково-педагогічні працівники та технічний персонал КЗВО "Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради" проявляють відповідальність та дбайливість, готуючись до роботи у форматі офлайн зі слухачами курсів підвищення кваліфікації.
26 трав. 2023

Для IІ навчальної групи завершився тренінг з методики викладання курсу за вибором “Навчаємось жити в громаді” для учнів 8(9) класів

В межах проєкту «DECIDE - Децентралізація для розвитку демократичної освіти» протягом 22-26 травня в онлайн-режимі для ІІ навчальної групи відбувся методичний тренінг з методики викладання курсу за вибором «Навчаємось жити в громаді» для учнів 8(9) класів.
26 трав. 2023

Для І навчальної групи завершився тренінг з методики викладання курсу за вибором “Навчаємось жити в громаді” для учнів 8(9) класів

В межах реалізації швейцарсько-українського проєкту DECIDE продовж 22-26 травня в онлайн-форматі для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти Одеської області відбулася активна робота з методики викладання курсу за вибором “Навчаємось жити в громаді” для учнів 8(9) класів.
25 трав. 2023

Відкрита зустріч в Учительському Хабі

Учительський ХАБ Академії продовжує свою роботу та радо приймає гостей з усієї Одещини! Традиційно ХАБ є простором для теплих зустрічей та творчих учительських обговорень, обмінів досвідом та брейнштормів.
24 трав. 2023

День слов'янської писемності та культури

24 травня в Україні відзначають День слов'янської писемності та культури.
24 трав. 2023

Круглий стіл «Алгоритми безпеки: антикризові комунікації у закладі освіти»

23 травня НМЛ соціокультурного проєктування та розвитку безпечного освітнього середовища кафедри філософії освіти КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» проведено круглий стіл «Алгоритми безпеки: антикризові комунікації у закладі освіти».